Комунальне некомерційне підприємство

“Світловодська центральна районна лікарня"

Світловодської міської ради

Увага!

Сайт знаходиться

в стадії реконструкції!

    КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР – є багатопрофільним закладом охорони здоров’я І категорії, який забезпечує надання кваліфікованої вторинної (спеціалізованої) стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги населенню.

  Діяльність КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР направлена на забезпечення населення якісними медичними послугами, розширення їх доступності, підвищення якості та безпеки медичної допомоги.

  З 1 квітня 2020 року в рамках реалізації Програми медичних гарантій на рівні вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР уклала договір з Національною службою здоров’я України про надання 9 медичних послуг, який продовжено до 31 березня 2021 року.

   Очолює колектив  Котенко Юрій Миколайович, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я», закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Магістр державного управління». В КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР працює 93 лікаря, з них 68 (73,1%) мають вищу та І кваліфікаційні категорії, та 216 молодших спеціалістів з медичною освітою, в т.ч. 155  - вищої та І кваліфікаційної категорії.

  Стаціонарна медична допомога надається на 300 різнопрофільних ліжках, з них 140 ліжок терапевтичного та 160 хірургічного профілю. Запущено електронний медичний висновок про народження дитини, надаються послуги в сервісі «Є-малятко».  

    В ЦРЛ забезпечено дотримання санітарно-протиепідемічного режиму, 6 відділень стаціонару мають статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

 Амбулаторно-поліклінічна служба включає  поліклініку, денний стаціонар поліклініки соматичного профілю (45 ліжок), денний стаціонар поліклініки педіатричного профілю (15 ліжок),  жіночу консультацію та стоматологічне відділення. В травні 2020 року в поліклініці відкрито кабінет дерматоскопії.

  В 2020 році в клініко-діагностичній лабораторії введені нові методики досліджень: визначення глікогемоглобіну, Д-дімерів кількісно, ІФА на коронавірус з визначенням ІgМ та ІgG.

  КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР увійшла до переліку опорних лікарень (розпорядження КМУ від 15.01.2020 року № 23-р). В рамках Національного проекту «Велике будівництво» з жовтня 2020 року на території хірургічного корпусу КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР проводиться будівництво відділення екстреної медичної допомоги, де буде встановлено сучасне діагностичне обладнання, що  поліпшить якість надання медичної допомоги населенню