Комунальне некомерційне підприємство

“Світловодська центральна районна лікарня"

Світловодської міської ради

Увага!

Сайт знаходиться

в стадії реконструкції!

Онкологія: актуальні питання        

 

   10 червня 2021 року в конференц-залі поліклініки КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР  відбулася медична конференція за участю провідних спеціалістів КНП «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» для медичних працівників лікарні та ЦПМСД.

      Конференцію відкрив генеральний директор КНП «ОКОЦ КОР» Костянтин ЯРИНИЧ, який зупинився на проблемах роботи з Національною службою здоров’я України, необґрунтовано низьких тарифах на пакети медичних послуг, відсутності в Національному переліку багатьох ліків, якими треба лікувати пацієнтів. Звернув увагу на необхідність доведення  до населення інформації щодо обсягів медичної допомоги, яку вони можуть отримати безоплатно, а за які послуги прийдеться платити. За 2020 рік по області захворюваність на онкопатологію знизилася на 25,0%, а смертність зросла на 20,0%, що говорить про несвоєчасне звернення населення за медичною допомогою.       

    Завідувач диспансерно-поліклінічним відділенням КНП «ОКОЦ КОР»  Роман Федунішин підкреслив, що Центр працює в звичайному режимі, розповів про забезпеченість лікарськими засобами, доступність та можливість отримати безкоштовну консультацію та обстеження  за електронним направленням сімейного лікаря, попередньо записавшись в електронну чергу. Також зазначив, що визначено порядок прийому лікарями-спеціалістами пацієнтів, які не мають електронного направлення, декларації з сімейним лікарем: прийом здійснюється на платній основі (200,0 грн.), заздалегідь на прийом можна записатися через довідкове бюро за телефоном  або в реєстратурі. Електронне направлення на обстеження та стаціонарне лікування в Центрі пацієнтам надає лікар КНП «ОКОЦ КОР».

    Завідувач абдомінальним відділенням Юрій Скородумов розповів, що всі оперативні втручання здійснюються  згідно затверджених протоколів, допомога надається на європейському рівні, освоєні всі види лапароскопічних операцій.

        Про принципи лікування хронічного болю лекцію прочитав  лікар-онколог КНП «ОКОЦ КОР» Андрій Гардашніков.

    Конференція була дуже змістовною, насиченою, лікарі-спеціалісти отримали багато корисної інформації щодо взаємодії з КНП «ОКОЦ КОР», спільної роботи на користь пацієнтів, порядку направлення пацієнтів на обстеження та лікування. Медичні працівники підвищили свою кваліфікацію та обізнаність з актуальних питань онкології.

         З детальною інформацією  щодо роботи КНП «ОКОЦ КОР» можна ознайомитися на їх сайті.

Ірина КРІПАК,

лікар-методист КНП «Світловодська ЦРЛ»