Комунальне некомерційне підприємство

“Світловодська центральна районна лікарня"

Світловодської міської ради

Увага!

Сайт знаходиться

в стадії реконструкції!

Інформація щодо тендеру на встановлення металопластикових вікон            

     Що до переваг на встановлення профільної системи Ореn Тесk повідомляємо, в основній КІЛЬКОСТІ встановлених віконних систем саме профіль Ореn Тесk зарекомендував себе як надійний та перевірений роками, виготовлений та встановлений дотримуючись Державного стандарту України (ДСТУ — Б В.2.6-79:2009, ДСТУ-Н Б В.2.6-146:2010, ДСТУ Б В.2.7-107:2008, ДСТУ Б В.2.7-130, ДБН В.2.2-10:2019).

  • Вимоги ДБН та ДСТУ. Застосовувати 2-камерні склопакети, загальною товщиною не менше ніж 32 мм із застосуванням скла з низькоемісійним напиленням у кількості 2шт (мінімальні вимоги до склопакетів для виконання скління в приміщеннях, що опалюються).

    • Витяг з Закону України «Про публічні закупівлі № 114-ІХ від 19.09.2019: У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.

      Тобто замовник в праві визначатись з конкретною маркою виробника продукції яка його влаштовує не посилаючись на аналоги.

     Так для порівняння в відділення інтенсивної терапії були встановлені вікна з профілем Nota. При експлуатації було виявлено, що під впливом сонячного випромінювання та негативних температур проявляється деформація профіля і по декілька разів на рік приходиться запрошувати фахівців для проведення налаштування.

 Адміністрація КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР повідомляє, тендер на встановлення металопластикових вікон в комплекті із супутніми матеріалами оголошений на 12.03.2021р., не відбувся, по причині того що жодна організація не подала до системи електронних закупівель Рrоzоrrо Маrкеt пропозиції для участі в тендері.