Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Донори рятують життя.

Опубликовано 21 07 20

Безпечна кров потрібна  повсюдно. Вона  життєво  необхідна  як  для лікування, так и для екстреної медичної допомоги. Кров використовується  для продовження та  поліпшення  життя пацієнтів, які страждають  смертельно  небезпечними захворюваннями, та  для проведення складних медичних  та хірургічних процедур. Крім того, кров  застосовується  для лікування поранених  у  надзвичайних ситуаціях будь-якого роду (стихійні  лиха, нещасні випадки, збройні конфлікти  та інше),  допомагає рятувати  життя матерів та новонароджених.

Читать полностью

              

Прейскурант тарифів на платні медичні послуги.

Опубликовано 20 07 20

 

Прейскурант тарифів на платні медичні послуги які надаються комунальним некомерційним підприємством "Світловодська ЦРЛ" Світловодської міської ради.

Читать полностью

             

        

16 липня 2020 - День бухгалтера

Опубликовано 16 07 20

       

  

Шановні працівники бухгалтерії!

    Щиро вітаю  Вас з професійним святом!

      

  

Читать полностью

     

Про стан роботи зі зверненнями громадян в КНП "Світловодська ЦРЛ" СМР за І півріччя 2020 року

Опубликовано 02 07 20

    

За І півріччя 2020 року  в КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР надійшло 34 звернення  (І півріччя 2019 року – 40), які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян

   Читать полностью »

     

Правила протиепідемічного захисту ніхто не відміняв

Опубликовано 02 07 20

 Уряд продовжив до 31 липня адаптивний карантин в Україні. 

  Закликаємо  бути відповідальними та дотримуватись умов карантину.

     З 22 травня Україна на адаптивному карантині. Це період, під час якого знімається більшість обмежень, але в областях з високим рівнем захворюваності залишається карантин, або вводяться жорсткі протиепідеміологічні заходи. В Україні є області з вищим рівнем захворюваності на коронавірус, ніж в інших регіонах. Тому не можна послаблювати карантин скрізь однаково.

Читать полностью

      

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.07.2020 р.

Опубликовано 01 07 20

  

   

Наркоманія - глобальна проблема сучасності

Опубликовано 18 06 20

          

     Наркоманія - психічний розлад, зумовлений залежністю від наркотичного засобу або психотропної речовини внаслідок зловживання цим засобом або цією речовиною.

     26 червня багато країн світу відзначають Міжнародний день боротьби із зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

        

Читать полностью

   

     

21 червня - День медичного працівника

Опубликовано 16 06 20

       

  

Шановні колеги!

    Вітаю всіх з професійним святом – Днем медичного працівника!

      

  

Читать полностью 

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.06.2020 р.

Опубликовано 01 06 20

  

Covid-19 ще загрожує

Опубликовано 28 05 20

      

      Населення нашого міста та району хвилює питання чи перехворіли або хворіють вони на коронавірусну Covid-19-інфекцію та чи мають  імунітет до цієї хвороби.

   Читать полностью

   

31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Опубликовано 26 05 20

      

       Щороку близько 8 млн. людей у світі та 85 000 українців помирають внаслідок хвороб, спричинених курінням. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних сполук, з яких щонайменше 250 є токсичними, а 69 спричиняють онкологічні захворювання. Пасивне куріння завдає не меншої шкоди і стає причиною понад 1 млн смертей у світі. Тютюновий дим, який видихає курець, містить ті самі шкідливі речовини.

   Читать полностью

  

Обстеження методом дерматоскопії - до послуг населення

Опубликовано 20 05 20

      

       В поліклініці КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР (м.Світловодськ, вул. Павлова, 16, ІV поверх) відкрито кабінет дерматоскопії, де за необхідністю кожний пацієнт може пройти обстеження за допомогою сучасного дерматоскопу з фотодокументацією.

   Читать полностью

     

Підступна хвороба меланома

Опубликовано 14 05 20

   

Меланома одне з найбільш небезпечних онкологічних захворювань. Захворюваність меланомою шкіри зростає в усьому світі. Кожного року лікарі діагностують у світі близько 200 тис. нових випадків меланоми. Ця підступна хвороба стрімко поширюється і щорічно забирає до 65 тис. життів. Жертвами стають люди різного віку, але останнім часом – це часто молодь 20-30 років.

   Читать полностью

     

Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу

Опубликовано 13 05 20

   

Щорічно в третю неділю травня відзначається Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. Ця дата покликана у черговий раз нагадати людям про небезпеку цього захворювання і згадати всіх тих, хто програв у нерівному бою з ним. Метою Дня пам’яті є не тільки вшанування осіб, що померли від цієї хвороби, але, насамперед, привернення уваги суспільства до проблеми розповсюдження пандемії ВІЛ/СНІДу, дискримінації та порушення прав ВІЛ-інфікованих.

   Читать полностью

   

12 травня - Міжнародний день медичної сестри!

Опубликовано 12 05 20

   

    

Щиро вітаю вас з професійним святом –  Міжнародним днем медичної сестри!

Читать полностью »

   

Знаю ситуацію зсередини

Опубликовано 28 04 20

   

На відеозвернення представника громадського руху м. Світловодськ «Стаття 5» від 27 квітня 2020 року щодо «невідповідного» лікування хворих на коронавірусну інфекцію в нашій лікарні, яке має суб’єктивний характер і в більшості не відповідає дійсності, хочу більш детально зупинитися на цій ситуації,  бо знаю ії зсередини.

   Читать полностью »

  

В Світловодську зареєстровано  випадки СОVID-19

Опубликовано 27 04 20

   

25 квітня 2020 року в м. Світловодську вперше зареєстровано 2 випадки СОVID-19, які підтверджені результатами ПЛР-тестування.

   Читать полностью »

   

У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Опубликовано 24 04 20

    

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

   Читать полностью »

   

Рекомендації МОЗ України

Опубликовано 24 04 20
  
    

Дякуємо!

Опубликовано 13 04 20

     

Колектив КНП  "Світловодська ЦРЛ"  СМР висловлює щиру вдячність благодійному фонду "Можемо разом" та особисто народному депутату України Олесю Довгому за вкрай необхідну допомогу.  Засоби індивідуального захисту, які ми так своєчасно отримали, зараз найнеобхідніші для збереження здоров’я медичного персоналу, який стоїть на передньому краї боротьби з коронавірусною інфекцією. Ваша допомога медичним працівникам у подоланні епідемії безцінна. Щиро дякуємо. 

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за І квартал 2020 року

Опубликовано 07 04 20

    

За І квартал 2020 року  в КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР надійшло 16 звернень  (І кв. 2019 року – 23), які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян:

   Читать полностью »

Дякуємо!

Опубликовано 07 04 20

       Колектив КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР висловлює  щиру вдячність

Валерію Шевченко, директору АВПП «Украгротехнологія»,

Світловодський район, с.Миронівка

за надану матеріальну допомогу, яка вкрай необхідна для забезпечення готовності лікарні до прийому осіб із підозрою  на СОVID-19.

Завдяки Вашій допомозі для працівників лікарні придбано 20 комплектів одягу медичного лікаря-інфекціоніста та 70 одноразових комбінезонів на загальну суму 10,0 тис.грн., і замовлено засоби індивідуального захисту на 15,0 тис.грн.  Ще раз щиро дякуємо та бажаємо успіхів у Вашій нелегкій праці.

  

Дякуємо!

Опубликовано 07 04 20

Колектив КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР

висловлює  щиру вдячність

Скічко Юрію Олексійовичу,

директору ТОВ « Гермес-Трейдинг», м.Світловодськ

за матеріальну допомогу  лікарні, яка вкрай необхідна для забезпечення      проведення заходів по боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Про впровадження медичних послуг

Опубликовано 03 04 20

   

В останні дні в засобах масової інформації багато публікацій щодо можливості з 01 квітня 2020 року отримувати низку медичних послуг безкоштовно, але це не зовсім так.

   Отже, по порядку. На виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 01 квітня 2020 року дійсно розпочато  другий етап медичної реформи, а саме фінансування закладів охорони здоров’я вторинного рівня буде здійснюватися за програмою медичних гарантій, а для пацієнтів –  це отримання безоплатних медичних послуг, але якщо Національна служба здоров’я України  (НСЗУ) закупить ці послуги в лікарні.  

Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.04.2020 р.

Опубликовано 01 04 20

Коронавірус: пам'ятки

Опубликовано 27 03 20

  

       

   Читать полностью »

Рекомендації з догляду за пацієнтом з COVID-19 в домашніх умовах

Опубликовано 25 03 20

                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                      Наказ МОЗ України від 13.03.2020 року №663

                                                      Додаток 8

                                                      до Стандартів медичної допомоги COVID-19

   Читать полностью »

Карантинні заходи!

Опубликовано 18 03 20

    

   

Шановні мешканці

м.Світловодська та Світловодського району!

         

В зв’язку з введенням карантину в Україні в КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР обмежено надання планової амбулаторно-поліклінічної, в т.ч. стоматологічної, медичної допомоги. Тимчасово припинено проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних.

           У відділеннях стаціонару  максимально обмежено відвідування пацієнтів родичами та друзями.

                                                                              Адміністрація

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення.

Опубликовано 18 03 20

  

       

   Читать полностью »

План заходів із мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Опубликовано 18 03 20

Захист від вірусних інфекцій!

Опубликовано 06 03 20

  

       

   Читать полностью »

Пам’ятка про самоізоляцію для мандрівників, які повернулися з країн, де зафіксовано випадки коронавірусу

Опубликовано 06 03 20

    

Міністерством охорони здоров’я розроблено "пам’ятку про самоізоляцію" для тих, хто приїхав із країн, де зареєстровані випадки коронавірусу. Таким особам рекомендують пройти "обсерватор у домашніх умовах", зменшивши контакти з родичами та іншими людьми, щоб запобігти можливому поширенню інфекції.

   Читать полностью »

Інформаційний лист «Українські міста без туберкульозу!»

Опубликовано 06 03 20

     

Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в день, коли в 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене їм відкриття збудника туберкульозу. У 1993 році рішенням ВООЗ туберкульоз був визнаний глобальною надзвичайною проблемою, а день 24 березня – Всесвітнім днем боротьби із захворюванням на туберкульоз.

   Читать полностью »

Зі святом колеги-жінки!

Опубликовано 06 03 20

     

  

Сьогодні, 06 березня 2020 року, в конференц-залі поліклініки відбувся святковий захід до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

   Читать полностью »

Сучасному приймальному відділенню – бути!

Опубликовано 05 03 20

      

    

04 березня 2020 року за ініціативою головного лікаря КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР  Юрія КОТЕНКО відбулася прес-конференція за участю місцевих засобів масової інформації.

     На прес-конференції обговорено питання за наслідками візиту 27 лютого 2020 року голови ОДА Андрія БАЛОНЯ та народного депутата України Олеся ДОВГОГО до м.Світловодська.

Читать полностью 

З святом 8 березня!

Опубликовано 05 03 20

Шановні колеги-жінки!

       Щиро вітаю вас  із святом весни – 8 березня!    

       Від всього серця  бажаю вам  міцного здоров'я, довічного щастя, гарного самопочуття, затишку в оселі, надійного чоловічого плеча, особистого благополуччя,  багато взаємного кохання та здійснення найзаповітніших бажань.

    Нехай життя дарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі і люблячі серця.

З повагою,

Головний лікар

КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР                        Юрій КОТЕНКО

   

 

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.03.2020 р.

Опубликовано 02 03 20

Рекомендації МОЗ України

Опубликовано 26 02 20
    

Глікозильований гемоглобін тепер можна визначити в лікарні

Опубликовано 24 02 20

    

Для впровадження сучасних методів лабораторної діагностики, КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР,  на початку 2020 року придбала для клініко-діагностичної лабораторії аналізатор специфічних білків РА-54 Genru.

   Читать полностью »

Коронавірусна інфекція nCoV-2019

Опубликовано 11 02 20

    

Рекомендації МОЗ України

   Читать полностью »

ГРИП ТА ГРВІ – сезон 2019-2020р.р.

Опубликовано 03 02 20

    

Епідемічний сезон грипу та ГРВІ розпочався з жовтня 2019р, продовжуватиметься

до квітня 2020року. З 1-го жовтня 2019р. по 1 лютого 2020 року у місті Світловодську та районі перехворіло на ГРВ І- 4933 особи. Випадків грипу зафіксовано не було. Друга хвиля підйому захворюваності припадає на кінець січня- початок лютого 2020року.

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.02.2020 р.

Опубликовано 03 02 20

За крок до укладення договору з НСЗУ

Опубликовано 23 01 20

     

   Розпорядженням КМУ від 30.11.2016 року №1013-р була схвалена Концепція реформи фінансування системи охорони здоров’я, що дало  початок реформи у галузі охорони здоров’я.

    Згідно Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 01 січня 2018 року була запроваджена реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій первинної медичної допомоги. Центри первинної медико-санітарної допомоги  м.Світловодська та Світловодського району  були реформовані в комунальні некомерційні підприємства, а лікарі цих підприємств почали заключати декларації з населенням міста  та району.

Читать полностью 

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за 2019 рік

Опубликовано 09 01 20

    

За 2019 рік в КНП «Світловодська ЦРЛ» СМР надійшло 73 звернення громадян

(2018 рік – 62), які згідно класифікатора звернень громадян розподілились  наступним чином:

   Читать полностью »

Надійшла подяка зі столиці

Опубликовано 03 01 20

Добрий день!

    Від імені всієї нашої родини і від вашого  колишнього пацієнта Настича Петра Трохимовича, хочемо висловити найщиріші слова подяки  всьому кардіологічному відділенню і бригаді швидкої медичної допомоги, яка в червні цього року врятували Настича П.Т., в якого прямо під час заміни колеса на дорозі стався інфаркт. Завдяки вчасній і кваліфікованій допомозі ваших медиків ваш пацієнт уник найстрашніших наслідків. Дякуємо вам за все, дякуємо, що навіть, не місцевому ви зробили все можливе і не чекали родичів, які фізично  не могли так швидко доїхати до вас з Києва. Ваша допомога безцінна! Здоров’я вам всім, вдячних пацієнтів і гідної матеріальної підтримки з боку держави!

                                                                                     

                                                                                                                                                      27 грудня 2019 року                                                    Катерина

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.01.2020 р.

Опубликовано 03 01 20

Новорічне свято завітало до лікарні!

Опубликовано 30 12 19

                               

                  

              

               

30 грудня 2019 року в конференц-залі поліклініки лікарні відбулася святкова конференція.

   Читать полностью »

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Опубликовано 25 12 19

     Шановні працівники та ветерани Світловодської ЦРЛ!

     Щиро вітаю вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

     Бажаю вам  міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, достатку та благополуччя, вірних друзів, впевненості у своїх силах та оптимізму. 

    Нехай у вашому житті панують гармонія та удача, а Новий рік подарує тільки любов, радість і взаєморозуміння!

                 

З повагою,

головний лікар                                                Юрій Котенко

 

Святий Миколай завітав до дитячого відділення лікарні

Опубликовано 19 12 19

                               

                  

              

               

Одним з найулюбленіших дитячих свят є день Святого Миколая. В цей день діти отримують подарунки та солодощі, адже цілий рік намагалися бути слухняними та ввічливими.

18-19 грудня 2019 року Святий Миколай завітав і до дитячого відділення лікарні, де створив святковий настрій для дітей, які найбільше його потребують.

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.12.2019 р.

Опубликовано 02 12 19

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Опубликовано 02 12 19

    

В Кіровоградському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом на диспансерному обліку перебуває 3407 осіб, з них отримують лікування 2419 ( 71% ).

По м. Світловодську та району число ВІЛ-інфікованих, які лише офіційно перебувають  на обліку, досягло 108 осіб, лікування отримують 73 особи (67,6%).  Однак насправді ця цифра у 2-3 рази більша, оскільки більшість із них навіть не здогадуються про свій статус, оскільки ніколи не проходили відповідне обстеження.

   Читать полностью »

ГРИП ТА ГРВІ – сезон 2019-2020р.р.

Опубликовано 29 11 19

    

Протягом 10 місяців 2019 року по місту Світловодську та району   ГРВІ перехворіла 8721 людина (діти віком до 17 років - 71,7% ). Епідемічний сезон розпочався з жовтня 2019р, продовжуватиметься до квітня 2020 року.

   Читать полностью »

Дифтерія

Опубликовано 29 11 19

Протягом останніх дев’яти років в Україні щорічно реєстрували поодинокі випадки дифтерії (за винятком 2017 р.). У 2010–2018 рр. загалом зареєстровано 56 хворих на дифтерію, з них 12 дітей та 44 дорослих. Летальних випадків не зафіксовано.

      Читать полностью »

Графік особистого прийому громадян керівництвом ОДА

Опубликовано 29 11 19

Реорганізація

Опубликовано 20 11 19

Легше попередити, ніж погасити

Опубликовано 07 11 19

    

В осінньо-зимовий період пожежозагрозлива ситуація набуває неабиякої гостроти. Основні  причини - порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів та пічного опалення.

Дуже шкода, але у вогні гинуть як дорослі, так і діти. Тож аби лихо оминуло вас стороною, слід дотримуватися простих, але дуже важливих правил

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.11.2019 р.

Опубликовано 01 11 19

Що необхідно знати про інсульт

Опубликовано 31 10 19

    

Інсульт – гостре порушення мозкового кровотоку із пошкодженням тканини мозку та втратою його функції.

Розрізняють ішемічний інсульт, що виникає внаслідок припинення кровотоку у певній ділянці мозку та геморагічний інсульт, що виникає при витіканні крові або у речовину мозку або під мозкову оболонку. Окремо стоять так звані «транзиторні ішемічні атаки» - інсульт, симптоми якого зникли протягом доби

   Читать полностью »

Статут КНП "Світловодська ЦРЛ" Світловодської міської ради

Опубликовано 24 10 19

    

   

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«СВІТЛОВОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»

СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Читать полностью »

Рак молочної залози. Діагностика та лікування

Опубликовано 24 10 19

    

Рак молочної залози (РМЗ) займає 1-ше місце у загальній структурі злоякісних пухлин серед жінок. Захворюваність коливається від 50-60 на 100 тис. жіночого населення. Щорічно в Україні реєструється понад 16 тис. нових випадків РМЗ, з них 24,5 % складають жінки репродуктивного віку. Щороку помирає понад 7,8 тис. жінок, з них понад 20 % — в репродуктивному віці. Рівень захворюваності на РМЗ за останні 30 років зріс в 2,5 рази, щорічний приріст при цьому складає 7,1 %.

   Читать полностью »

Щодо надання стоматологічної допомоги

Опубликовано 21 10 19

    

   

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА РАЙОНУ!

ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В СТОМАТОЛОГІЧНОМУ  ВІДДІЛЕННІ СВІТЛОВОДСЬКОЇ ЦРЛ ПРОВОДИТЬСЯ    НА  ДРУГОМУ  ПОВЕРСІ ТЕРАПЕВТИЧНОГО  КОРПУСУ

(М.СВІТЛОВОДСЬК, ВУЛ. ПАВЛОВА №16)

Звертатися за тел. 097 081 63 47 (реєстратура).

АДМІНІСТРАЦІЯ

Щодо надання стоматологічної допомоги

Опубликовано 02 10 19

    

   

                                       ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА РАЙОНУ!

    З  03 ЖОВТНЯ 2019  РОКУ  ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ В СТОМАТОЛОГІЧНОМУ  ВІДДІЛЕННІ СВІТЛОВОДСЬКОЇ ЦРЛ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ    НА  ДРУГОМУ  ПОВЕРСІ ТЕРАПЕВТИЧНОГО  КОРПУСУ   (М.СВІТЛОВОДСЬК, ВУЛ. ПАВЛОВА №16).

                                                                   АДМІНІСТРАЦІЯ

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за 9 місяців 2019 року

Опубликовано 02 10 19

    

Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що за 9 місяців

2019 року  в Світловодську ЦРЛ надійшло 57 звернень громадян (9 місяців 2018 року – 51), які згідно класифікатора звернень громадян розподілились наступним чином:

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.10.2019 р.

Опубликовано 01 10 19

Щодо надання стоматологічної допомоги

Опубликовано 05 09 19

    

   

   

Шановні мешканці!

       В зв’язку  з переміщенням стоматологічного відділення з вул.Ювілейна, 2 на площі терапевтичного корпусу (вул.Павлова, 16)  з 06 вересня 2019 року тимчасово хірургічна стоматологічна допомога буде надаватися на І поверсі хірургічного корпусу (вул.Героїв України, 110). Терапевтична, ортопедична та дитяча стоматологічна допомога -  тимчасово залишається на даних  площах (вул.Ювілейна, 2).

        Просимо вибачення за тимчасові незручності.

                                   Адміністрація Світловодської ЦРЛ

Переміщення жіночої консультації

Опубликовано 03 09 19

    

   

   

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

       В зв’язку з переміщенням жіночої консультації, з 04 вересня 2019 року амбулаторний акушерсько-гінекологічний прийом жінок буде проводитися на

І поверсі поліклініки Світловодської ЦРЛ (м.Світловодськ, вул.Павлова,16).

                                   Адміністрація Світловодської ЦРЛ

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.09.2019 р.

Опубликовано 01 09 19

Лікарі Світловодської ЦРЛ надають телеконсультації

Опубликовано 30 08 19

    

Світловодська ЦРЛ приєдналася до реалізації Пілотного проекту по впровадженню телемедицини в Україні.

   Читать полностью »

Симптоми отруєння кавуном у дітей та ефективне лікування

Опубликовано 07 08 19

    

Середина і кінець літа – час дозрівання кавунів. Смугасті ягоди вже масово з’явилися на прилавках ринків і магазинів. Але як вибрати кавун, щоб не отруїтися хімікатами або не заразитися інфекцією?  Оброблений хімікатами кавун має яскраво-червоний колір, але на смак він солодким не буде. Дегустувати перед покупкою ягоду чи ні, вирішувати вам, адже при цьому можна підхопити інфекцію. Неможна купувати кавуни при дорозі.

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.08.2019 р.

Опубликовано 01 08 19

Краще утриматися від небезпечної їжі

Опубликовано 31 07 19

    

  

На 01 червня поточного  року в Україні вже зареєстровано 40 випадків захворювання на ботулізм з 46 постраждалими, троє осіб померли (в 2018 року - 81 випадок, внаслідок чого постраждали 92 особи, 7 - померли).                        

       В Кіровоградській області випадків ботулізму не зареєстровано. В 2018 році на Кіровоградщині було зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм з 4 потерпілими, один хворий помер (36-річний житель с. Червона Поляна Маловисківського району).

   Читать полностью »

Служба організації інфекційного контролю знову завітала до Світловодської ЦРЛ

Опубликовано 26 07 19

   Як повідомлялося раніше, Світловодська ЦРЛ одна з найперших лікарень в області стала учасником проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» і в червні 2019 року цього статусу були удостоєні  2 відділення стаціонару.

      23 липня 2019 року представник Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Зубченко знову завітала до Світловодської ЦРЛ.

    Читать полностью »

До Всесвітнього Дня боротьби з вірусними гепатитами

Опубликовано 26 07 19

    

    Всесвітній День боротьби з гепатитом відзначається 28 липня. Ця дата - нагадування всьому людству про глобальну проблему поширення такого важкого захворювання, як гепатит. 

   Читать полностью »

Жовтяниця у новонароджених

Опубликовано 11 07 19

    

За І півріччя 2019 року в акушерсько-гінекологічному відділенні Світловодської ЦРЛ народилося 111дітей, з них у 7 -  виявлена жовтяниця, в т.ч. 2 недоношених немовлят - 6,8% (в І півріччі 2018 року у 5 (3,0%) з 158 новонароджених). В поточному році в дитячому відділенні проліковано 3 (0,7%) жовтяниці новонароджених (І півріччя 2018 року – 2 (0,5%).

   Читать полностью »

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за І півріччя 2019 року

Опубликовано 02 07 19

    

Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що за І півріччя

2019 року  в Світловодську ЦРЛ надійшло 40 звернень  (І півріччя 2019 року – 35), які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян:

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.07.2019 р.

Опубликовано 02 07 19

На шляху реформування медичної галузі

Опубликовано 24 06 19

     

2019 рік визначений міністерством охорони здоров’я як пріоритетний для реформування вторинної ланки охорони здоров’я, до якої відноситься і Світловодська Центральна районна лікарня.

Про те, як відбуватиметься реформування, говорить головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко.

    

Читать полностью 

Подяка

Опубликовано 19 06 19

      

           

                       

                                       

                                                

                                 

Адміністрація та колектив Світловодської  ЦРЛ висловлює щиру вдячність за надану допомогу в організації проведення святкових заходів до Дня медичного працівника.

    

Читать полностью 

Святкова конференція до Дня медичного працівника

Опубликовано 14 06 19

                        

                  

                              

                  

                         

14 ЧЕРВНЯ О 13.00 В МІСЬКОМУ ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛАСЯ СВЯТКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

    

Читать полностью

16 червня - День медичного працівника

Опубликовано 14 06 19

     

Дорогі медичні працівники, колеги!

       Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

    

Читать полностью 

Відділення Світловодської ЦРЛ визнано безпечними для пацієнтів

Опубликовано 13 06 19

     Світловодська центральна районна лікарня приймає участь в проекті Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю  «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів».

   Адміністрацією та працівниками відділень лікарні проведена значна робота щодо забезпечення відповідності відділень вимогам проекту, а саме: дотримання європейських стандартів  оснащення кабінетів, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та правил, застосування професійної системи прибирання   згідно діючих законодавчих  та нормативних документів МОЗ України та інше.

    Читать полностью 

Щодо сдачі аналізів

Опубликовано 13 06 19

    

   

   

Шановні  пацієнти!

Повідомляємо, що забір  на загальний аналіз крові, глюкозу крові та загальний аналіз сечі проводяться за направленням лікаря та наявності талона безкоштовно

 на 1 поверсі терапевтичного корпусу (вул.Павлова,16)

 з 810 до 910

щоденно, крім вихідних

                                   Адміністрація Світловодської ЦРЛ

 

26 червня — Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

Опубликовано 10 06 19

    

   

На сьогодні, за оціночним даними, в Україні налічується 346 тисяч осіб, які вживають наркотичні речовини ін'єкційно - це опіоїди або стимулятори. Переважно це молоді люди працездатного віку, і більшість з них уже має синдром залежності від цих речовин. Водночас ми розуміємо, що протягом останніх років в Україні відбувається зміна наркосцени, з'являються нові психоактивні речовини з різними шляхами вживання, тому кількість осіб, які вживають наркотичні речовини неін'єкційним шляхом, наразі невідома. Доступність — ось головна тенденція на сучасному ринку наркотиків.

    

   Читать полностью »

Куріння - це зовсім не звичка, а наркотична залежність

Опубликовано 10 06 19

    

  Куріння – соціальна проблема суспільства, як для курящих, так і для некурящих Для перших- проблема кинути  палити, для останніх – уникнути впливу курящого суспільства і не «заразитися»  їх звичкою, тим  самим  зберегти  своє  здоров’я.

           За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я щороку в світі від куріння вмирає 5,4 мільйона чоловік.

    

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.06.2019 р.

Опубликовано 01 06 19

Профілактика гострих кишкових інфекцій

Опубликовано 24 05 19

    

     До гострих кишкових інфекцій відносяться такі небезпечні захворювання як черевний тиф, дизентерія, харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, ботулізм, гастроентероколіти,ентеро та ротавірусна інфекції. Кишкові інфекції розповсюджені в усьому світі.

      За 2018 рік та І квартал 2019 року по м.Світловодську та району спалахів та групових випадків захворювання на гострі кишкові інфекції не зареєстровано. За 2018 рік на ГКІ захворіла 161 людина, з них 76 дітей, за І квартал 2019 року - 26, з них 7 дітей (І квартал 2018 року - 41, з них 20 дітей).    

   Читать полностью »

Засоби при покусах змій!

Опубликовано 23 05 19

    

          

Шановні мешканці м.Світловодська та Світловодського району!

         В зв’язку зі збільшенням кількості укусів людей зміями по Україні повідомляємо, що станом на 23 травня 2019 року в реанімаційному відділенні Світловодської ЦРЛ є в наявності протизміїна сироватка.

                                                                         Адміністрація ЦРЛ

  

ВІЛ-позитивна людина може жити повноцінно

Опубликовано 21 05 19

    

          Щорічно в третю неділю травня відзначається Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день було відзначено у Сан-Франциско (США) в 1983 році. На сьогодні Україна займає перше місце в Європі за кількістю захворювань. Згідно статистики щодня в нашій країні від СНІДУ вмирає 8 чоловік. Експерти відзначають, що навіть всупереч серйозній міжнародній підтримці, епідемію зупинити не вдається. 

   Читать полностью »

Меланому неважко виявити в начальній стадії

Опубликовано 20 05 19

    

 На обліку в Світловодській ЦРЛ перебуває 46 осіб з новоутвореннями шкіри.

 З поміж усіх злоякісних новоутворень злоякісні  пухлини шкіри посідають третє місце після раку шлунку і легень.

 Злоякісна меланома  виникає з меланоцитів – клітин, що  виробляють пігмент меланін.

 Спричинити виникнення новоутворень можуть вроджені і набуті пігментні плями – невуси.

   Читать полностью »

Обережно - кліщі!

Опубликовано 10 05 19

    

     

Ареал іксодових кліщів покриває всю територію України. Ризики піддатися нападу кліща роду Ixodes є на будь-якій зарослій лісом, чагарником або травою місцевості. Кліщі віддають перевагу місцям проживання, що зберігають високу вологість повітря.

   Читать полностью »

З професійним святом, медичні сестри!

Опубликовано 08 05 19

    

     

08 травня 2019 року в конференц-залі поліклініки Світловодської ЦРЛ відбулася медична конференція з нагоди Міжнародного дня медичної сестри.

   Читать полностью »

Вакцинація – єдиний шлях вберегти дитину від небезпечних інфекцій

Опубликовано 08 05 19

    

     

Щороку близько 1,7 мільйона дітей помирають від хвороб, які можна було ефективно й безпечно попередити за допомогою вакцинації. Всі діти мають право на вакцинацію, і це право забезпечується державою. 

   Читать полностью »

12 травня -  Міжнародний день медичної сестри

Опубликовано 08 05 19

    

     

З нагоди Вашого професійного свята  прийміть щирі вітання та найтепліші слова вдячності  за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого міста та  району!

   Читать полностью »

Щиро дякуємо за допомогу

Опубликовано 08 05 19

    

     

Адміністрація Світловодської ЦРЛ висловлює щиру вдячність

директору приватного підприємства «Віктор і К» Королю Віктору Михайловичу за допомогу в святкуванні Дня медичної сестри.

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.05.2019 р.

Опубликовано 02 05 19

Вакансії

Опубликовано 19 04 19

    

Світловодська ЦРЛ запрошує на роботу:

   Читать полностью »

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за І квартал 2019 року

Опубликовано 11 04 19

    

Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що за І квартал

2019 року  в Світловодську ЦРЛ надійшло 23 звернення  (І кв. 2018 року – 14), які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.04.2019 р.

Опубликовано 03 04 19

Пробація ЦРЛ

Опубликовано 29 03 19

    

          

 

На туберкульоз може захворіти кожен!

Опубликовано 24 03 19

    

          

Ситуація щодо туберкульозу в Україні досить складна. На жаль, наша країна – серед лідерів з поширення туберкульозу. Щороку в країні від туберкульозу помирає 4 тисячі пацієнтів, тобто 11 людей кожного дня.

 

       Читать полностью »

Про проведення конкурсу на першочергове зарахування до закладів вищої медичної освіти

Опубликовано 15 03 19

    

          

   Читать полностью »

Виписку рецептів на інсуліни в Світловодській ЦРЛ поновлено!

Опубликовано 13 03 19

    

          

   Читать полностью »

Святкова конференція до Міжнародного  жіночого дня

Опубликовано 08 03 19

    

          

07 березня 2019 року в конференц-залі  поліклініки відбулася святкова конференція до Міжнародного  жіночого дня.

   Читать полностью »

З святом 8 Березня!

Опубликовано 07 03 19

    

          

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 березня!

   Читать полностью »

Про виконання міської програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Опубликовано 07 03 19

    

          

Міська цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки була затверджена рішенням двадцять сьомої сесії сьомого скликання Світловодської міської ради від 24.11.2016 року № 564.

Фінансування Програми здійснювалося за рахунок державного, обласного та місцевих бюджетів.  

   Читать полностью »

Зупинимо глаукому!

Опубликовано 06 03 19

    

          Глаукома - це хронічне захворювання ока, при якому підвищується внутрішньоочний тиск. Якщо очний тиск вчасно не знизити до норми, гине зоровий нерв, що призводить до необоротної сліпоти. В основному страждають від глаукоми ті, кому за 40 років. Існують фактори ризику, що впливають на виникнення та прогресування глаукомного процесу, такі як короткозорість, спадковість, цукровий діабет, катаракта, дислокація кришталика та інші захворювання ока.

   Читать полностью »

6 березня – Всесвітній день боротьби з глаукомою

Опубликовано 06 03 19

    

     

     Глаукома – це велика  група хронічних захворювань ока різної причини, яка здебільшого характеризується  підвищенням  внутрішньо очного тиску, розвитком атрофії  зорового нерву, зниженням центрального та периферичного зору.

     За приблизними підрахунками  біля 70 млн. людей у всьому світі хворіють глаукомою і тільки половина знає про цей діагноз, ще менше одержує адекватне лікування.

   Читать полностью »

Інформація щодо наявності лікарських засобів та виробів медичного призначення у Світловодській ЦРЛ станом на 01.03.2019 р.

Опубликовано 04 03 19

Вакцинуватися від грипу ніколи не пізно!

Опубликовано 04 03 19

    

     

Грип - гостре респіраторне вірусне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі,котре характеризується гострим початком з ураження верхніх дихальних шляхів і загальною інтоксикацією.

Щороку на грип хворіє до 20% населення України. Сезон захворюваності на грип розпочався з жовтня 2018 р. та триватиме до травня 2019 р.

   Читать полностью »

Коли і чому виникає цукровий діабет

Опубликовано 04 03 19

    

      Цукровий  діабет - це   стан  хронічної  гіперглікемії (підвищення  рівня  глюкози  в  крові)  внаслідок  абсолютного  або відносного  дефіциту  інсуліну,  який  супроводжується  змінами  всіх  видів  обміну  речовин  та  ураженням  інших  органів  та  систем.

   Читать полностью »

Профілактика хвороб зубів

Опубликовано 04 03 19

    

  Відомо, що попередження стоматологічних проблем - відмінна профілактика і багатьох інших захворювань. У порожнині рота часто можуть виникнути вогнища запалення, які відкривають дорогу всіляких інфекцій в кров. Навіть незначна дірочка в зубі може призвести до серйозних порушень не тільки в травній системі, але й інших органів.

   Читать полностью »

  

2019 рік – початок реформи вторинної ланки

Опубликовано 08 02 19

    

  Наприкінці 2017 року стартувала медична реформа, яка знайшла підтримку Кабінету Міністрів України та Президента. Реформа розрахована на 2018-2020 роки.

   Читать полностью »

4 лютого - Всесвітній день боротьби з раком 

Опубликовано 04 02 19

    

    Щорічно 4 лютого відзначають Всесвітній день боротьби з раком. Мета - привернути увагу людей до проблеми боротьби з цією страшною хворобою. Люди хворіють на рак з причин, які лікарі не в змозі пояснити. Це може спіткати кожного і прийти справжнім лихом несподівано. Проте у цей день усіх закликають проявити розуміння та співчуття - не цуратися тих, хто захворів, а навпаки - підтримати та допомогти.

   Читать полностью »

Наказ головного лікаря № 01-06/109 від 01.02.2019 року

Опубликовано 01 02 19

Нагороджено найкращих лікарів 2018 року

Опубликовано 01 02 19

    

    25 січня 2019 року  на розширеному засіданні медичної ради Світловодської ЦРЛ  за підсумками роботи закладів охорони здоров’я м.Світловодська та Світловодського району відбулося нагородження  фахівців Світловодської ЦРЛ  дипломами «Кращий лікар 2018 року»

   Читать полностью »

За 2018 рік  Світловодська ЦРЛ зайняла 3 рейтингове місце по області

Опубликовано 01 02 19

    

   Протягом 2018 року  Світловодська ЦРЛ забезпечила надання необхідного  обсягу  медичної допомоги населенню міста та району.  

   Читать полностью »

У Світловодську відбулося розширене засідання медичної ради за підсумками роботи закладів охорони здоров’я міста Світловодська та Світловодського району за 2018 рік

Опубликовано 27 01 19

    

Двадцять п’ятого січня в конференц-залі поліклінічного відділення Світловодської ЦРЛ відбулося розширене засідання медичної ради з оприлюдненням підсумків за 2018 рік.

   Читать полностью »

Реформа набирає обертів

Опубликовано 27 01 19

    

    Реформа фінансування системи охорони здоров’я України набирає обертів.

     Трансформація (реформування) охорони здоров’я, що розпочалася в Україні в 2018 році, триватиме три роки, а у 2020 медична галузь повинна повністю перейти на нову модель фінансування.

   Читать полностью »

Світловодська ЦРЛ стала «НЕВІСТКОЮ» СП ТОВ «Світловодськпобут» 

Опубликовано 22 01 19

    

20.01.2019 року о 7.30  адміністрація Світловодської ЦРЛ повідомила керівництво СП ТОВ «Світловодськпобут», а саме керівника одного з підрозділів Наумчик О.Ф., про значне зниження  температури теплоносія до 12 оС. Керівник підрозділу відповів, що існує проблема на котельній № 2.

   Читать полностью »

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за 2018 рік

Опубликовано 22 01 19

    

Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що за 2018 рік надійшло

62 звернення (2017р. - 58 звернень), які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян

   Читать полностью »

Привітання колективу Світловодської ЦРЛ з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Опубликовано 29 12 18

Юрій КОТЕНКО

    

28 грудня 2018 року колектив Світловодської ЦРЛ  з Новим Роком та Різдвом Христовим привітав головний лікар Юрій Котенко, який повідомив про досягнення та здобутки лікарні в році, що минає, та побажав всім щасливого нового року.  Перед працівниками з новорічними піснями виступили найкращі артисти міського палацу культури.

   Читать полностью »

Щодо графіку роботи у передсвяткові дні.

Опубликовано 26 12 18

Юрій КОТЕНКО

    

Шановні мешканці

м.Світловодська та Світловодського району!

Доводимо до Вашого відома, що  31 грудня 2018 року Світловодська ЦРЛ  працюватиме в звичайному режимі.

                                                                                   Адміністрація

 

Щиро вітаю вас  з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Опубликовано 25 12 18

Юрій КОТЕНКО

    

Шановні колеги!

      Щиро вітаю вас  з Новим роком та Різдвом Христовим!

     Нехай 2019 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.

     Бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я і натхнення, добра й злагоди,  взаємопорозуміння й любові, вірних друзів та миру і спокою в кожній родині.

     Нехай прийдешній рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил і віри, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність.

     Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!

   Читать полностью »

Завітало свято до дітей, що перебувають в лікарні

Опубликовано 21 12 18

    

19 грудня 2018 року, в День святого Миколая, до дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Світловодській ЦРЛ завітали представники адміністрації лікарні, міста та району з привітаннями та подарунками.

   Читать полностью »

Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018"

Опубликовано 20 12 18

    

Міністерство охорони здоров’я України (лист від 21.11.2018 року

№16-19/809/10/2914-18/30963)  поширює інформацію про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018».

   Читать полностью »

Консультує Міністр юстиції

Опубликовано 14 12 18

    

Чи можуть роботодавці звільняти осіб із обмеженими можливостями?

Усі люди є рівними у своїх правах. А це означає, що жодна людина не може стати жертвою будь-яких обмежень.

Держава гарантує усім без винятку людям, і особам з інвалідністю в тому числі, всі соціально-економічні, політичні, особисті права і свободи, закріплені у Конституції, законах чи міжнародних договорах, які ратифіковані Верховною Радою.

   Читать полностью »

Про підсумки роботи госпітальної ради

Опубликовано 13 12 18

    

12 грудня 2018 року  в конференц-залі поліклініки Світловодської ЦРЛ  відбулося підсумкове засідання госпітальної ради Олександрійського госпітального округу під головуванням заступника голови госпітальної ради, заступника головного лікаря з медичної частини Світловодської ЦРЛ  Л.Омельченко.

    В роботі засідання госпітальної ради прийняли участь Світловодський міський голова Козярчук В.В., заступник міського голови з гуманітарних питань Щербина І.В., члени госпітальної ради, головні лікарі лікувальних закладів, які розташовані на території Олександрійського госпітального округу, медичні працівники Світловодської ЦРЛ.

   Читать полностью »

Кіровоградська область повністю забезпечена вакцинами проти кору

Опубликовано 12 12 18

    

Якісні і ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом станом на 1 листопада в області є 16 816 доз вакцини КПК. Це складає 98% від річної потреби області. Тобто, наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців. Рівень охоплення щепленнями КПК в області залишається незадовільно низьким, зокрема першу дозу вакцини КПК за графіком отримали лише 75 % дітей.

Якщо у кабінеті щеплень вашого медзакладу кажуть, що вакцин немає — терміново повідомте про це головного лікаря, а також обласний департамент охорони здоров’я: телефон: (0522) 24-13-69, факс: (0522) 24-13-69, e-mail public@health.kr-admin.gov.ua, сайт http://health.kr-admin.gov.ua/

   Читать полностью »

Щодо участі в засіданні госпітальної ради

Опубликовано 07 12 18

05 грудня 2018 року  в поліклініці першої міської лікарні м.Олександрії  відбулося чергове засідання госпітальної ради Олександрійського госпітального округу під головуванням заступника голови госпітальної ради, заступника головного лікаря з медичної частини Світловодської ЦРЛ  Л.Омельченко.

   Читать полностью »

Проблеми цукрового діабету

Опубликовано 05 12 18

      Цукровий  діабет -  це  ендокринна  патологія,  яка виникає  у  разі  абсолютної  або  відносної  недостатності  гормону  інсуліну,  у  результаті  чого  спостерігається  хронічне  підвищення  рівня  глюкози  у  крові.  Щорічно  в  світі  реєструється  біля  7  млн.  випадків  цукрового  діабету,  розповсюдженість  цього  захворювання  продовжує  підвищуватися  у  всіх  країнах  та  континентах.  На  теперішній  час  цей  діагноз  встановлено  від  4  до  11%  людей  у всьому  світі,  що  за  даними  Всесвітньої  організації  охорони  здоров’я   становить  приблизно  350  млн.  осіб  усіх  вікових  категорій. Цукровий  діабет  лягає  важким економічним  тягарем  на  суспільство  та  уряди.  Катастрофічні  темпи  розповсюдження  цієї  патології  сьогодні  починають  випереджати  здатність  системи  охорони  здоров’я  надавати  допомогу  усім  хворим.

   Читать полностью »

Олесь Довгий зустрівся з колективом Світловодської ЦРЛ

Опубликовано 30 11 18

29 листопада 2018 року під час робочої поїздки  в рамках роботи на виборчому окрузі  до колективу Світловодської ЦРЛ завітав народний депутат України Олесь Станіславович Довгий. Зустріч відбулася в конференц-залі поліклініки Світловодської ЦРЛ за участю адміністрації та працівників лікарні.

   Читать полностью »

1 грудня — Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

Опубликовано 29 11 18

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

    У світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування (за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я  та ЮНЕЙДС).

   В Україні захворюваність на ВІЛ-інфекцію має тенденцію до поступового зростання, і наразі займає І місце в Європі. За останніми даними загальна кількість ВІЛ- інфікованих осіб в Україні складає більше 141,0 тис. осіб, в т.ч. СНІД – 43816. Україна, починаючи з 2004 р., досягла значного прогресу у боротьбі з ВІЛ/СНІДом, зокрема, в наданні лікування людям, які живуть з ВІЛ. Більше 88 тисяч ВІЛ-інфікованих отримують антиретровірусну терапію, із них понад 80% - за кошти державного бюджету. Наразі в нашій країні перед лікарями, які займаються спостереженням за ВІЛ-інфікованими, стоїть задача досягти 90% забезпечення антиретровірусним лікуванням всіх інфікованих. 

Читать полностью »

Обережно, зареєстровано випадок отруєння грибами!

Опубликовано 23 10 18

В жовтні 2018 року зареєстровано  випадок отруєння дикорослими грибами: дитина,13 років в тяжкому стані переведена з відділення інтенсивної терапії Світловодської ЦРЛ до обласної дитячої лікарні.

Читать полностью »

РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ — НАЙПОШИРЕНІШЕ ОНКОЛОГІЧНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ СЕРЕД ЖІНОК

Опубликовано 16 10 18

  20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози.

 

За 9 місяців 2018 року у Світловодській ЦРЛ зареєстровано 16 випадків вперше виявленого раку молочної залози (за 9 місяців 2017 року – 12 випадків).

 

 

Читать полностью »

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за 9 місяців 2018 року

Опубликовано 9 10 18

Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що за 9 місяців 2018 року надійшло 51 звернення, які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян:

Читать полностью »

12 вересня - міжнародний день здорової порожнини рота

Опубликовано 7 9 18

ЗДОРОВ’Я  ПОРОЖНИНИ  РОТА:  ПРОСТІ  ПРАВИЛА

       Всесвітній день здоров’я порожнини рота — це міжнародний день, що проголошує важливість здоров’я порожнини рота для людей різного віку у всіх країнах світу. Цей день вже став одним з найбільш важливих подій в світовій стоматології та вважається днем ​​проголошення основних цінностей, які кожен лікар-стоматолог несе своїм пацієнтам.

Читать полностью »

Інкубатор для новонароджених вже в лікарні

Опубликовано 7 9 18

Світловодською ЦРЛ за рахунок благодійних внесків придбано вкрай необхідне сучасне медичне обладнання – інкубатор для новонароджених ВВ-200 Standart вартістю 101,7 тис.грн.

Читать полностью »

Про виділення додаткових коштів на утримання лікарні

Опубликовано 7 9 18

Читать полностью »

Щодо медобслуговування населення смт.Власівка

Опубликовано 5 9 18

30 серпня 2018 року сесія Власівської селищної ради, де планували за участю громади розглянути питання змін щодо медичного обслуговування населення, не відбулася через відсутність кворуму, але  селищний голова А.Бабаченко запропонував обговорити це питання. За запрошенням селищного голови я виступив перед громадою смт.Власівка та відповів на безліч запитань щодо надання медичної допомоги населенню. Питання стосувалися, як надання  медичної допомоги на первинному, так і на вторинному рівні.

Читать полностью »

Шановний Юрій Миколайович!

Опубликовано 27 8 18

Щиро вітаємо  Вас з 55-річним ювілеєм!

Бажаємо міцного здоров’я, щасливої долі, добра, натхнення  та успіхів в нелегкій, але важливій справі збереження здоров’я та життя  людей, любові та підтримки рідних та близьких, вірних друзів, гарного настрою та здійснення мрій. 

    Нехай попереду Вас чекають нові можливості, нові обрїї та відчуття. Цікавих Вам ідей, активності, бадьорості та прямих шляхів ще на багато років.

                                                                     З повагою,

                                                                     адміністрація та колектив  Світловодської ЦРЛ

Читать полностью »

Обережно, амброзія!

Опубликовано 17 8 18

Здорова людина під час прибирання бур’яну амброзії повинна бути захищена, інакше вже на наступний рік вона може виявити у себе ознаки алергії на цю рослину

Читать полностью »

Розпорядження Світловодського міського голови №61-р від 12.04.2018 року

Опубликовано 14 8 18

На виконання розпорядження Світловодського міського голови №61-р від 12.04.2018 року «Про визначення відповідальних за утримання об’єктів благоустрою» проводяться заходи з благоустрою території Світловодської ЦРЛ, в тому числі коронування дерев на території лікарні та прилеглих до закладу територіях. 

 

   

Читать полностью »

Обережно! Сезон отруєння грибами розпочався!

Опубликовано 10 8 18

Після проливних дощів в  лісах появилось дуже багато різних грибів. Разом з цим  урожаєм розпочалась реєстрація отруєнь грибами серед населення області. Лікарі рекомендують при перших симптомах, ознаках отруєнь  негайно звертатися за медичною допомогою, тому, що наслідки можуть бути трагічними. При всьому цьому намітилась загрозлива тенденція того, що люди стараються як можна менше звертатися за медичною допомогою та займаються самолікуванням

Читать полностью »

Екзотичні хвороби в Україні

Опубликовано 31 7 18

Якщо ви вважаєте, що мешкаєте в місцевості з помірним кліматом і тим самим захищені від екзотичних хвороб – ви помиляєтеся!

Читать полностью »

Вірусні гепатити та їх профілактика

Опубликовано 27 7 18

28 липня -  Всесвітній день боротьби з вірусними  гепатитами.

Вірусні гепатити -  це традиційно важка та глобальна проблема, все ще далека від свого вирішення

Читать полностью »

Якщо дитина контактувала з хворим на кір

Опубликовано 27 7 18

9 з 10 невакцинованих людей, які контактують з хворими, будуть заражені. Вірус кору надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої до здорової людини повітряно-крапельним шляхом

Читать полностью »

Аналіз стану інфекційної захворюваності за І півріччя 2018 року

Опубликовано 25 7 18

Епідемічна ситуація в місті Світловодську та Світловодському районі залишилась відносно стабільною. Не зареєстровано спалахів та групових випадків захворювань, пов'язаних із централізованим водопостачанням, об'єктами харчової промисловості, громадського харчування та іншими об'єктами підвищеного епідемічного ризику (організовані дитячі колективи, лікувально-профілактичні заклади, закриті спеціалізовані заклади)

Читать полностью »

Лікарі-хірурги області провели нараду на базі Світловодської ЦРЛ

Опубликовано 17 7 18

Згідно наказу директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  від 19 червня 2018 року №248-вс, 13 липня 2018 року на базі Світловодської ЦРЛ проведено нараду лікарів-хірургів лікувально-профілактичних закладів області

Читать полностью »

Ботулізм! Чоловіка врятовано

Опубликовано 7 7 18

Адміністрація Світловодської ЦРЛ щиро дякує за співпрацю у порятунку життя пацієнта директору Кременчуцької ГЕС Яременко Сергію Олександровичу

Читать полностью »

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Світловодській ЦРЛ за І півріччя 2018 року

Опубликовано 5 7 18

 Адміністрація Світловодської ЦРЛ інформує, що в Світловодську ЦРЛ за І півріччя 2018 року надійшло 35 звернень, які розподілились  наступним чином згідно класифікатора звернень громадян:

Читать полностью »

До уваги мешканців міста та району!

Опубликовано 27 6 18

Світловодська центральна районна лікарня, в т. ч. поліклініка, не переносить робочі дні у червні 2018 року та працюватиме у п’ятницю, 29 червня, 2018 року в звичайному режимі.

Адміністрація

Читать полностью »

Це страшне явище – наркоманія

Опубликовано 24 6 18

26 червня – Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

Читать полностью »