Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Відділення Світловодської ЦРЛ визнано безпечними для пацієнтів

Опубликовано 13 06 19

          

   Світловодська центральна районна лікарня приймає участь в проекті Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю  «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів».

   Адміністрацією та працівниками відділень лікарні проведена значна робота щодо забезпечення відповідності відділень вимогам проекту, а саме: дотримання європейських стандартів  оснащення кабінетів, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та правил, застосування професійної системи прибирання   згідно діючих законодавчих  та нормативних документів МОЗ України та інше.

   За результатами аудиту представником служби організації інфекційного контролю  було  встановлено, що акушерсько-гінекологічне відділення та операційний блок Світловодської ЦРЛ  відповідають всім вимогам проекту. В решті відділень продовжено роботу щодо забезпечення відповідності зазначеним вимогам  аж до отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів». Медичні працівники лікарні постійно вдосконалюють свою професійну діяльність з даного напрямку, приймають участь у всеукраїнських та обласних конференціях.

    11 червня 2019 року на конференції сестер медичних Світловодської ЦРЛ представник Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю Людмила Зубченко вручила відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів» акушерсько-гінекологічному відділенню та операційному блоку. Світловодська ЦРЛ увійшла в першу трійку серед  районних лікарень Кіровоградської області, які удостоєні такого високого звання.

    Вітаємо колективи відділень з гідною нагородою та бажаємо успіхів в подальшій роботі.

     

    Адміністрація Світловодської ЦРЛ