Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

16 червня - День медичного працівника

Опубликовано 14 06 19

                   

Дорогі медичні працівники, колеги!

       Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

       День медичного працівника – свято людей, які обрали для себе медичну галузь, здійснили тим самим відповідальний вибір в житті, бо бути готовим прийти на допомогу хворій людині – це найблагородніше призначення людей в білих халатах. І якщо врятувати здоров’я, а частіше і життя людей це для інших професій героїчний вчинок, то для вас звичайна буденність та щоденна робота.

       Величезну відповідальність за збереження життя та здоров’я населення несе наш колектив, де працюють досвідчені фахівці: з 104 лікарів 71 (68,3%) мають вищу  або першу кваліфікаційну категорію. Кожен з вас виконує найважливішу функцію – лікування пацієнтів в поліклініці, стаціонарі чи операційній. Ваша звичайна щоденна праця вкрай необхідна для розбитої хворобою людини, якій ви повертаєте радість життя. Переоцінити це неможливо.

       Близько 80 % догляду за хворими лягає на плечі сестер медичних, які є надійними помічниками лікарів. В нашій лікарні працює 282 середніх медичних працівника, з них  162 (57,4%)   вищої або першої кваліфікаційної категорії.

       Сьогодні на передодні професійного свята прийміть велику людську  вдячність за вашу нелегку працю, самовіддачу, за ваші хвилювання, переживання, час, проведений в боротьбі за життя хворого, ваші знання та інтуїцію, вмілі руки  та добру усмішку пацієнтам.

       Дякую обслуговуючому персоналу, який своєю  наполегливою працею створює всі умови для належного медичного обслуговування пацієнтів  та нашої роботи, забезпечує безперервну роботу лікарні.

      Щиру вдячність, вітання з професійним святом та найкращі побажання тим, хто довгі роки працював в лікарні, а зараз є нашими бажаними гостями.

      В поточному році ми пройшли державну акредитацію, зараз ведеться кропітка робота з перетворення лікарні в комунальне некомерційне підприємство.

      З метою покращення якості надання медичної допомоги населенню придбано декілька одиниць медичного обладнання та апаратури (інкубатор для новонароджених, портативний монітор пацієнта, електрокардіограф, аналізатор біохімічний, полімеризатор для пластмас, інтернетобладнання та інше),  але це не вирішує проблему переоснащення лікарні.

     Попереду ще багато проблем, наполегливої кропіткої роботи на благо нашої громади.

     Бажаю вам всім невичерпності сил та наснаги, міцного здоров’я,  сімейних гараздів та безхмарного неба.

     Нехай щастям і любов’ю ваших близьких  наповнюється кожен день життя, статки зростають, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

     Дякую за вашу працю! Зі святом!

     

  Головний лікар                                                    Ю.Котенко