Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

У Світловодську відбулося розширене засідання медичної ради за підсумками роботи закладів охорони здоров’я міста Світловодська та Світловодського району за 2018 рік

Опубликовано 27 01 19

     Двадцять п’ятого січня в конференц-залі поліклінічного відділення Світловодської ЦРЛ відбулося розширене засідання медичної ради з оприлюдненням підсумків за 2018 рік.

  

  В Засіданні взяли учать: головний лікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко, завідувач амбулаторії КНП «ЦПМСД СМР» Алла Яковенко, виконуюча обов’язки головного лікаря КЗ «ЦПМСД» Світловодської районної ради Тетяна Цуверкалова, заступники головного лікаря лікувальних закладів, завідувачі амбулаторій, завідувачі відділень, районні фахівці, лікарі та старші сестри медичних відділень, також на засідання були запрошені Світловодський міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Щербина, а також очільники Світловодського району.

В 2018 році первинна медична ланка міста Світловодська та району Центр первинної медико-санітарної допомоги у зв’язку з Медичною реформою змінили статус та перейшли в комунальне некомерційне підприємство.  

 

Перед широким загалом очільники медичних установ міста Світловодська оприлюднили підсумки за 2018 рік.

Світловодський міський голова Валентин Козярчук звернувся до працівників медичної галузі у вітальному слові, та разом з заступником з гуманітарних питань Іриною Щербиною нагородили колективи медичних закладів за високий професіоналізм Грамотами Світловодського міського голови.

Під час реформ жити складно, але цікаво. – зауважила заступник міського голови Ірина Щербина.

Валентин Козярчук наголосив на важливості роботи, яку кожного дня виконують лікарі та медичні працівники, та висловив слова щирої подяки за їх вклад в розвиток здорового Світловодська.

Оригінал статті тут >>

« Предыдущая запись | Следующая запись »